Zaloguj się | Rejestracja Ulubione (0)

Baby Dream Machine w DDTVN!

2023-11-03

W dniu dzisiejszym nasz produkt Baby Dream Machine pojawił się w programie Dzień Dobry TVN, w specjalnym segmencie zaproponowanym przez Panią Magdę Kordaszewską (znaną ekspertkę do spraw zabawek, prowadzącą kanał YouTube Zabawkowicz) poświęconym zabawkom relaksacyjnym i urządzeniom ułatwiającym odstresowanie maluchów.

Relaks i wyciszenie są niezwykle istotne w obecnych czasach, kiedy nawet najmłodsi narażeni są na wiele stresujących bodźców w życiu codziennym, a potrzeba wsparcia w zapewnieniu spokojnego snu i odrobiny wytchnienia dla naszych maluchów jest coraz większa.

Baby Dream Machine to absolutnie rewolucyjne urządzenie dla niemowląt i małych dzieci, które znacząco wpływa na poprawę jakości snu oraz skuteczny relaks. To urządzenie 5 w 1, łączy w sobie funkcje lampki nocnej wyposażonej również w czerwone światło, nawilżacza powietrza, urządzenia do aromaterapii oraz generatora różowych szumów. Dzięki temu urządzeniu możesz stworzyć spokojne i relaksujące otoczenie, które pomoże maluchowi zasnąć i spać spokojnie przez dłuższy czas.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym materiałem: tutaj

pixel