Zaloguj się | Rejestracja Ulubione (0)

NAGRODA KOMITETU OCHRONY PRAW DZIECKA dla Little Dutch i Bébé-jou!

2023-02-28

NAGRODA KOMITETU OCHRONY PRAW DZIECKA dla Little Dutch i Bébé-jou!

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku organizowany regularnie jest od 2002 roku przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów przyjaznych dzieciom, które pozytywnie wpływają na ich rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz kształtują ich wrażliwość estetyczną.

KOPD dzięki swojej działalności promuje zabawki, książki i akcesoria dla dzieci nie tylko o ponadprzeciętnych walorach edukacyjnych i estetycznych, ale przede wszystkim charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.


W tegorocznej XXI edycji wyróżnione zostały aż 3 produkty znajdujące się w naszym portfolio:

Nagroda Główna w kategorii DOM za produkt „Bébé-jou - Wanienka Sense Edition ze stojakiem bukowym”

Nagroda Główna w kategorii ZABAWKI DLA DZIECI W WIEKU 0-3 za produkt „Little Dutch - Campervan Vintage FSC”

Nagroda Główna w kategorii ZABAWKI DLA DZIECI W WIEKU 0-3 za produkt „Little Dutch - Stolik Edukacyjny Flowers-Butterflies FSC”

Jest to dla nas wielka radość i ogromny zaszczyt, że produkty marki Little Dutch oraz Bébé-jou zostały docenione. Potwierdza to tylko, że rodzice wybierając produkty wyselekcjonowanych przez nas marek mogą być pewni wysokiej jakości wykonania, ciekawego wzornictwa, ale również gwarancji bezpieczeństwa zabawek i akcesoriów, które trafiają do ich dzieci.

pixel