Zaloguj się | Rejestracja Ulubione (0)

O nas

Witamy w Kids’ Inspirations!

 

Kids’ Inspirations sp. z o.o. to uznana, szybko rozwijająca się firma działająca w branży artykułów dla dzieci. Naszą specjalnością jest dystrybucja starannie wybranych, wysokiej jakości produktów, które gwarantują wartościową i bezpieczną zabawę, zapewnią rozwój zdolności manualnych, poznawczych i będą kształtować poczucie estetyki dzieci. Zależy nam również, aby nasze produkty były wsparciem dla mam i ojców w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem. Zwracamy także uwagę, aby nasze produkty były wytwarzane w sposób jak najbardziej neutralny dla środowiska naturalnego.

Takie właśnie produkty oferują marki Little Dutch, Baby Brezza, Auzou, TIMIO, Baby Livia, Barrutoys, Swim Essentials, Bebe-Jou, Tiamo oraz Lanco, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

 

LITTLE DUTCH

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-Tex (ręczniki, śpiworki do spania, otulacze),  zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również piękne zabawki drewniane. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka oraz unikalne wzornictwo.

Instagram LITTLE DUTCH_Polska

 

 

AUZOU

AUZOU [czyt. o-zu] to duże francuskie wydawnictwo, które istnieje na rynku od 1973 roku. Od 2006 roku zaczęło intensywnie rozwijać swoją działalność na rynku książek dla dzieci i młodzieży i na tym głównie skupia swoją działalność. Od 2019 roku w ofercie AUZOU pojawiły się wyjątkowe produkty kreatywne dla dzieci od 3 do 8 roku życia, takie jak wydrapywanki, kolorowanki, naklejki, puzzle czy zawieszki DIY. To co charakteryzuje markę, to ciekawy design, świetna jakość oraz ciekawe produkty.

Instagram AUZOU_Polska

 

BABY BREZZA

AUZOU [czyt. o-zu] to duże francuskie wydawnictwo, które istnieje na rynku od 1973 roku. Od 2006 roku zaczęło intensywnie rozwijać swoją działalność na rynku książek dla dzieci i młodzieży i na tym głównie skupia swoją działalność. Od 2019 roku w ofercie AUZOU pojawiły się wyjątkowe produkty kreatywne dla dzieci od 3 do 8 roku życia, takie jak wydrapywanki, kolorowanki, naklejki, puzzle czy zawieszki DIY. To co charakteryzuje markę, to ciekawy design, świetna jakość oraz ciekawe produkty.

Instagram AUZOU_Polska

 

BABY LIVIA

Baby Livia to założona przez małżeństwo, rodzinna marka pochodząca z pięknej Norwegii. Flagowym produktem marki są doskonałej jakości śliniaki z certyfikatem Oeko-Tex, wykonane z syntetycznego materiału PU w połączeniu z bawełną, które sprawiają, że są one wyjątkowo miękkie i przyjazne już dla najmłodszych dzieci. Dodatkowo w ofercie marki znajdują się akcesoria do karmienia takie jak termosy, miseczki, talerzyki czy łyżeczki wykonane z bezpiecznego silikonu spożywczego. Markę Baby Livia wyróżnia również wyjątkowa kolorystyka, nawiązująca do kolorów ziemi. Poszczególne produkty wykonane w tej samej kolorystyce tworzą idealne zestawy pasujące do siebie

Instagram Baby Livia_Polska

 

BARRUTOYS

Barrutoys to hiszpańska marka oferująca wózki dla lalek, lalki, nosidełka dla lalek, spacerówki w pięknych wzorach i kolorach. Jest to jedna z najdłużej działających marek zabawek w Hiszpanii stawiająca na zrównoważony rozwój i współpracę z lokalnymi dostawcami. Wszystkie tekstylia dla lalek i akcesoriów są produkowane w Hiszpanii, z najwyższej jakości materiałów posiadających certyfikat Oeko Tex. Zabawki Barrutoys utrzymane są w stonowanej, pastelowej kolorystyce i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 18 miesięcy lub od 3 lat.

Instagram BARRUTOYS_Polska

 

 

TIAMO

Holenderska, rodzinna firma, która od ponad 60 lat projektuje i produkuje zabawki miękkie, takie jak przytulanki, grzechotki oraz zabawki edukacyjne i sensoryczne, stymulujące do prawidłowego rozwoju. TIAMO słynie z produkcji króliczki Miffy.

Instagram TIAMO_Polska

 

BEBE-JOU

Bébé-jou to marka akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, należąca do rodzinnej firmy Atelier 49 Nederland. Firma została założona w 1949 roku w Holandii. Produkty Bébé-jou cechuje najwyższa jakość wykonania i pastelowy design. Wszystkie produkty marki są tworzone z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich, takie jak termometry kąpielowe są wytwarzane ręcznie w fabryce w Holandii. Do produkcji materiałów z tworzywa stosuje się tworzywo PP, które jest bezpieczne (stosowane w produktach żywnościowych) dla najmłodszych dzieci.

Instagram BEBE-JOU_Polska

 

SWIM ESSENTIALS

The Swim Essentials to ekskluzywna marka akcesoriów plażowych pochodząca z Holandii. W asortymencie znajdują się materace do pływania, koła, baseniki, rękawki dla najmłodszych. To co charakteryzuje markę, to pozytywne, barwne kolory oraz świetna jakość produktów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! 

Instagram SWIM ESSENTIALS_Polska

 

LANCO

Lanco to rodzinna, niewielka manufaktura w hiszpańskiej Barcelonie. Od 1952 roku powstają tu gryzaki i zabawki dla najmłodszych z naturalnego, bezpiecznego kauczuku z drzewa Hevea. Wszystkie produkty są wytwarzane i malowane ręcznie. Wszystkie produkty marki są wegańskie, nie zawierają szkodliwych i sztucznych substancji, są wytwarzane zgodnie z zasadą fair trade. Są bezpieczne dla najmłodszych.

Instagram LANCO_Polska 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami: sklep@kidsinspirations.pl

Nasz numer telefonu: 575 993 996 w godz. 9:00 - 16:00

 

Zapraszamy :)

Kids' Inspirations

 

Kids Inspirations sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 45, 02-952 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000923007, NIP: 951-252-72-70, REGON: 520121853

Little Dutch

pixel