Zaloguj się | Rejestracja Ulubione (0)

O nas

Witamy w Kids’ Inspirations!

Kids’ Inspirations sp. z o.o. to uznana, szybko rozwijająca się firma działająca w branży artykułów dla dzieci. Naszą specjalnością jest dystrybucja starannie wybranych, wysokiej jakości produktów, które gwarantują wartościową i bezpieczną zabawę, zapewnią rozwój zdolności manualnych, poznawczych i będą kształtować poczucie estetyki dzieci. Zależy nam również, aby nasze produkty były wsparciem dla mam i ojców w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem. Zwracamy także uwagę, aby nasze produkty były wytwarzane w sposób jak najbardziej neutralny dla środowiska naturalnego.

Takie właśnie produkty oferują marki Little Dutch, Baby Brezza, Auzou, TIMIO, Swim Essentials, Bebe-Jou, Tiamo, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

LITTLE DUTCH

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-Tex (ręczniki, śpiworki do spania, otulacze), zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również piękne zabawki drewniane. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka oraz unikalne wzornictwo.

Instagram LITTLE DUTCH_Polska

AUZOU

AUZOU [czyt. o-zu] to duże francuskie wydawnictwo, które istnieje na rynku od 1973 roku. Od 2006 roku zaczęło intensywnie rozwijać swoją działalność na rynku książek dla dzieci i młodzieży i na tym głównie skupia swoją działalność. Od 2019 roku w ofercie AUZOU pojawiły się wyjątkowe produkty kreatywne dla dzieci od 3 do 8 roku życia, takie jak wydrapywanki, kolorowanki, naklejki, puzzle czy zawieszki DIY. To co charakteryzuje markę, to ciekawy design, świetna jakość oraz ciekawe produkty.

Instagram AUZOU_Polska

BABY BREZZA

Amerykańska marka, która od 2010 opracowuje innowacyjne produkty, które sprawiają, że rodzicielstwo staje się prostsze. Główną misją przyświecającą marce Baby Brezza jest pomoc w codziennych czynnościach związanych z karmieniem dzieci. Dzięki produktom Baby Brezza rodzice mogą zaoszczędzić czas, który normalnie przeznaczyliby na czasochłonne przygotowywanie posiłków i mieć go więcej dla swojego maleństwa.

Instagram Baby Brezza_Polska

TIAMO

Holenderska, rodzinna firma, która od ponad 60 lat projektuje i produkuje zabawki miękkie, takie jak przytulanki, grzechotki oraz zabawki edukacyjne i sensoryczne, stymulujące do prawidłowego rozwoju. TIAMO słynie z produkcji króliczki Miffy.

Instagram TIAMO_Polska

BEBE-JOU

Bébé-jou to marka akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, należąca do rodzinnej firmy Atelier 49 Nederland. Firma została założona w 1949 roku w Holandii. Produkty Bébé-jou cechuje najwyższa jakość wykonania i pastelowy design. Wszystkie produkty marki są tworzone z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich, takie jak termometry kąpielowe są wytwarzane ręcznie w fabryce w Holandii. Do produkcji materiałów z tworzywa stosuje się tworzywo PP, które jest bezpieczne (stosowane w produktach żywnościowych) dla najmłodszych dzieci.

Instagram BEBE-JOU_Polska

SWIM ESSENTIALS

The Swim Essentials to ekskluzywna marka akcesoriów plażowych pochodząca z Holandii. W asortymencie znajdują się materace do pływania, koła, baseniki, rękawki dla najmłodszych. To co charakteryzuje markę, to pozytywne, barwne kolory oraz świetna jakość produktów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Instagram SWIM ESSENTIALS_Polska

Zapraszamy do kontaktu z nami: sklep@kidsinspirations.pl

Nasz numer telefonu: 575 993 996 w godz. 9:00 - 16:00

Zapraszamy :)

Kids' Inspirations

Kids Inspirations sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Migdałowej 4, 02-796 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000923007, NIP: 951-252-72-70, REGON: 520121853

Little Dutch

pixel