Zaloguj się | Rejestracja Ulubione (0)

Produkty Kids Inspirations wśród laureatów konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD

2024-03-27

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ostatniej, XXII już edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka produktom z naszego portfolio marek udało się zdobyć aż 4 nagrody!

Nagrodzone zostały:
• Kolekcja LITTLE FARM od LITTLE DUTCH – Nagroda za design!
• Formula Pro Mini od BABY BREZZA – Nagroda Główna w kategorii Dom
• Nosidło wspomagające Cheetah z przytulanką od WILDRIDE – Wyróżnienie w kategorii Dom
• Matematyczny Autobus od MIEREDU – Nagroda Główna w kategorii Gry dla dzieci w wieku 0-7

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą listą nagrodzonych produktów:

pełna lista laureatów

Konkurs „Świat Przyjazny Dziecku” organizowany regularnie jest od 2002 roku przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów przyjaznych dzieciom, które pozytywnie wpływają na ich rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz kształtują ich wrażliwość estetyczną. Konkurs docenia i promuje również miejsca, inicjatywy i portale dedykowane dzieciom.

KOPD dzięki swojej działalności promuje zabawki, książki i akcesoria dla dzieci nie tylko o ponadprzeciętnych walorach edukacyjnych i estetycznych, ale przede wszystkim charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przedsięwzięcia Komitetu to również ważna i potrzebna działalność statutowa, która skupia się na bezpłatnej pomocy pedagogicznej, prawnej i psychologicznej dla dzieci i ich rodzin.

Jest to dla nas wielka radość i ogromny zaszczyt, że produkty marek dystrybuowanych przez naszą firmę zostały docenione. Potwierdza to tylko, że rodzice wybierając produkty wyselekcjonowanych przez nas marek mogą być pewni wysokiej jakości wykonania, ciekawego wzornictwa, ale również gwarancji bezpieczeństwa zabawek i akcesoriów, które trafiają do ich dzieci.

pixel