Zaloguj się | Rejestracja Ulubione (0)

Maty edukacyjne

ilość znalezionych towarów: 14

Maty edukacyjne

Już od narodzin dziecka warto dbać o jego rozwój psychofizyczny. Wspomóc go pozwalają specjalne zabawki i produkty, przygotowywane specjalnie z myślą o potrzebach najmłodszych. Kryteria te doskonale spełniają maty edukacyjne. W naszym sklepie występują one w wielu wersjach, wyróżniających się najwyższą jakością wykonania.

Do czego potrzebna jest mata edukacyjna?

Jak sama nazwa wskazuje, produkt tego typu używany jest po to, aby dziecko czegoś nauczyć. Czego dokładnie? Wspomnieć należy przede wszystkim o rozwoju funkcji poznawczych, za które odpowiadają przymocowane do niej i zawieszone nad matą zabawki oraz materiałowe elementy o różnej fakturze . Przeważnie są to kolorowe grzechotki i figurki zwierzątek, które dziecko może obserwować. W ten sposób rozwija się jego wzrok, a także wyobraźnia. Co ważne, figurki te wykonywane są ze specjalnie wyselekcjonowanych, miękkich materiałów. Przyjemna kolorystyka zachęca do ich dotykania, co z kolei pozwala wzmocnić chwyt dziecka. Dzięki takim zabawkom maluch uczy się również rozpoznawać różne kształty i kolory. Biorąc to pod uwagę, mata edukacyjna może okazać się podstawowym elementem wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. W naszym sklepie dostępne są produkty wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznych, wytrzymałych materiałów. Dają one więc gwarancję, że przetrzymają próbę czasu.

Dla kogo mata edukacyjna?

Proponujemy zabawki, z których dziecko korzystać może od urodzenia. Mata składa się z miękkiego posłania i pałąków, na których zawieszane są zabawki (można je zdejmować). Nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby rozłożyć matę na podłodze i umieścić na niej niemowlaka. Wiszące zabawki skutecznie przykują jego uwagę. Z tego powodu mata może okazać się niezbędną pomocą podczas karmienia bądź przewijania. Maluch, zaciekawiony kolorowymi elementami, będzie się mniej poruszał, co ułatwi zadanie rodzicom. To jednak nie koniec! W naszym sklepie znajdują się bowiem nie tylko maty edukacyjne, ale również aktywizujące. Występują one pod postacią miękkich i przytulnych dywaników, na których znajdują się specjalnie dobrane zabawki interaktywne. Stymulują one dotyk, wzrok, a także słuch dziecka. Sposób ich wykonania sprawia, że są w stanie zaciekawić każde dziecko.

Bezpieczna zabawa z matami edukacyjnymi

Proponowane przez nas produkty kierowane są do niemowlaków. Z tego powodu decydujemy się na sprzedaż wyłącznie tych mat, które spełniają najsurowsze kryteria, a także dysponują niezbędnymi certyfikatami. Wszystko po to, aby nie stanowiły żadnego zagrożenia dla maluchów. Podczas ich produkcji dobierane są materiały wyróżniające się z jednej strony wysoką wytrzymałością, a z drugiej miękką, przyjemną strukturą, która jest w pełni bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka. Zakup mat edukacyjnych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości. Mata edukacyjna stanowić będzie natomiast podstawowy element wspierający naturalny rozwój malucha – zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Z tego względu warto się nią zainteresować zaraz po narodzinach dziecka.

    pixel