Zaloguj się | Rejestracja Ulubione (0)

Nowości z mierEdu już dostępne!

2024-01-10

Drodzy Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że w naszym sklepie dostępne są nowości marki mierEdu. Wśród nich oferujemy nowe wersje uwielbianych przez dzieci podróżnych układanek magnetycznych, nowe, mniejsze i urocze puzzle 3D oraz rozszerzenia gier edukacyjnych - m.in. literowanie. Poza tym mamy zupełnie nowe zestawy aktywności z magnesami - do układania, rysowania, zgadywania. A także te najbardziej cenione - zestawy do nauki przez zabawę.

mierEdu – to marka zabawek kreatywnych i edukacyjnych dla dzieci, pochodząca z Australii, która od wielu lat zaskakuje innowacyjnością i wysoką jakością swoich produktów. W projektowaniu zabawek inspiruje się koncepcją Inteligencji Wielorakich dr. Gardnera. Główną misja marki jest inspirowanie dzieci do odkrywania, tworzenia i rozwijania pełni swojego potencjału poprzez zabawę. Co więcej, filozofia marki oparta jest na przekonaniu, że nauka powinna być nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Zabawki mieEdu doskonale sprawdzają się również w roli wspomagającej naukę języka angielskiego od najmłodszych lat podczas wspólnej, angażującej zabawy z rodzicami.
Marka bardzo dba również o zagadnienia ekologii i zrównoważonej produkcji, działając w zgodzie ze swoim motto "Better Kids, Better Planet"

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi nowościami!

 

pixel